Ginekologia plastyczna – dziedzina, która wciąz rozwija się

Ginekologia plastyczna – dziedzina, która wciąz rozwija się
Ginekologia plastyczna to ciągle rozwijająca się specjalizacja z zakresu chirurgii estetycznej. Obejmuje ona w swoim zakresie poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety lub poprawę ich funkcji seksualnych. Do zabiegów plastyki narządów płciowych kwalifikują się wszystkie kobiety, które z różnych powodów nie są zadowolone ze swojego wyglądu, a także kobiety chorujące na różnego rodzaju schorzenia, które umożliwiają im życie seksualne i normalne funkcjonowanie.

Ginekologia plastyczna – na pomoc paniom

Ginekologia plastyczna należy jednak do inwazyjnej gałęzi chirurgii z tego powodu przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu konieczne jest przeprowadzanie rutynowych badań takich jak: morfologia krwi, pomiary parametrów krzepnięcia krwi a także RTG klatki piersiowej oraz EKG. Nie bez znaczenia pozostaje również cykl miesiączkowy, gdyż nie w każdym dniu cykl zabieg może zostać wykonany. Do najczęściej przeprowadzanych operacji plastycznych narządów płciowych u kobiet należy: zmniejszanie i zwiększanie warg sromowych, plastyka pochwy i krocza. Do największych zalet ginekologii plastycznej poza poprawą samej estetyki narządów płciowych należą: poprawienie stanu psychicznego kobiety, poprawa jakości życia seksualnego kobiety, duża szansa wyleczenia wrodzonych anomalii okolic intymnych w tym umożliwienie kobiecie zajścia w ciąże i urodzenia dziecka a także ogólna poprawa jakości życia pacjentki.

Zabiegi, które odmieniają życie

Należy jednak pamiętać, że wszelkiego rodzaju operacje okolic intymnych, jakie oferuje ginekologia plastyczna, należą do zabiegów bardzo inwazyjnych, a więc niosą za sobą możliwości różnych powikłań, a także wymagają czasem długotrwałej rekonwalescencji i przyjmowania różnych leków. Jednak wraz z pojawianiem się coraz to nowszej technologii w chirurgii plastycznej, a także bardzo dobrych profesjonalistów z zakresu tej dziedziny można uznać, że ryzyko operacji jest dość niskie. Ceny tego rodzaju zabiegów plastycznych są relatywnie wysokie zaczynają się od około 1500 zł a kończą nawet na kilku tysiącach złotych. Jeśli decydujemy się na tego typu zabieg zawsze musimy sprawdzić renomę kliniki a także pracujących w niej specjalistów tak by mieć 100% pewność, że nasza operacja będzie wykonana w bezpieczny i profesjonalny sposób.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://cache.waw.pl/karty-kredytowe-czytnik-kart-zblizeniowych
http://jadczak.pl/sklep-motocyklowy-wybrac-odziez-motocykl
http://opengate.waw.pl/leczenie-kanalowe-tychy-dentysta-nie-taki-straszny
http://metal-system.biz.pl/stomatologia-bytom-dbac-o-higiene-jamy-ustnej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s