WC przenośne, rozwiązanie na Twoje potrzeby

WC przenośne, rozwiązanie na Twoje potrzeby
Wszyscy ludzie na tym świecie bez względu na zajmowane stanowisko i wykonywany zawód mają wspólne potrzeby, którymi są potrzeby fizjologiczne. Chociaż może zabrzmi to śmiesznie, lecz wypróżniać musi się zarówno bezdomny jak i prezydent, budowlaniec i ksiądz. Rozmowa o potrzebach fizjologicznych często jest tematem tabu, do momentu w którym sami nie znajdziemy się w sytuacji gdy musimy się wypróżnić, a nie mamy gdzie. W takich momentach na moment zapominamy o konwenansach i etykiecie.

Dostęp dla każdego

Oczywiście niektóre zawody i niektórzy ludzie mają stały dostęp do toalet i mogą z nich skorzystać w praktycznie w dowolnym momencie. Istnieją jednak osoby, które mają z tym nie lada problem. Chodzi np. o wszelkiego rodzaju budowlańców. Otóż zanim urzędnik będzie mógł skorzystać z toalety, ktoś najpierw musi ją wybudować. Gdzie w taki razie mają załatwiać swoje potrzeby murarze, dekarze i płytkarze? W takim przypadku rozwiązaniem jest wc przenośne.

Wersje dla budowlańców

Osoby spostrzegawcze łatwo dostrzegą na wszelkiego rodzaju budowach niewielkie kontenery, wykonane z tworzywa sztucznego. To właśnie w nich załatwia swe potrzeby fizjologiczne ekipa budowlana. Obiekty te choć niewielkie są estetyczne i higieniczne. Wiele z nich posiada systemy wentylacji tak by nieprzyjemne zapachy natychmiast odprowadzać na zewnątrz. Urządzenia te doskonale nadają się do miejsc gdzie skorzystanie ze stacjonarnej toalety nie jest możliwe.

Jeszcze mniejsze rozwiązanie

Co jednak w przypadku gdy mamy jednoosobową firmę budowlaną i nie możemy liczyć na podstawienie kontenera? W takim wypadku najlepiej jest zainwestować w toaletę turystyczną. Posiada ona niewielkie gabaryty i doskonale nadaje się do zaspokajania potrzeb fizjologicznych pojedynczej osoby. Pojemnik jest estetyczny, higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości, a poza tym niedrogi. Wyposażony jest w zbiornik dezynfekujący aby żadne obce zapachy nie uciekały na zewnątrz. Tego typu wc przenośne doskonale sprawdza się także podczas wypadów do lasu czy na łono natury, gdzie dostęp do toalety jest również ograniczony.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://bangbang.waw.pl/dogladaj-magazynu-postaw-na-kontenery-magazynowe-i-inne-przydatne-urzadzenia
http://www.medsos.pl/p/Operacja-zacmy-pytania-7657/2
http://warszawa.naszemiasto.pl/forum/temat/dobry-program-do-obslugi-malego-hotelu,346240,t,id.html
http://bilanx.slask.pl/kiedy-zabiegi-medycyny-estetycznej-sa-ryzykowne

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s